Ruské ministerstvo obrany tvrdí, že má super vojáky vycvičené k používání telepatie v boji

Rate this post

Během napjatého období studené války se vláda USA pokusila nasadit proti Sovětskému svazu novou zbraň na parapsychologické úrovni. V roce 2017 odtajnila Ústřední zpravodajská agentura (CIA) přibližně 12 milionů dokumentů, které odhalily experimenty s telekinetickými schopnostmi prováděné v USA, Evropě a Sovětském svazu.

V dokumentech se mimo jiné uvádí, že jednotlivci, kteří prošli experimenty, byli schopni vytvořit určitou formu energie, která se pohybovala dle jejich úsudku. Dále spisy tvrdí, že britští vědci byli během některých experimentů svědky telekineze nebo zmizení předmětů. To v CIA vyvolalo obavy z možnosti, že by jejich nepřátelé dokázali vytvářet „poltergeistické jevy“, které by terorizovaly a mátly lidi. Nicméně CIA není jediná, kdo uznává, že parapsychologie byla povznesena na novou úroveň.

V únorovém čísle časopisu vydaného ruským ministerstvem obrany s názvem Armeisky Sbornik, se nachází kuriózní článek s názvem „Super voják pro budoucí války“. Publikace, kterou napsal plukovník Nikolai Poroskov, popisuje práci ruské armády s „parapsychologickými vojáky“, kteří jsou připraveni léčit zraněné vojáky na bojišti, hledat skryté zbraně, hackovat počítače, zachytávat rádiové signály nebo telepaticky vyslýchat nepřátele.

Podle plukovníka Poroskova byly testy s takovými vojáky úspěšné. Údajně se jim mělo podařit číst dokumenty skryté v trezoru nebo psané v cizím jazyce, který neznali. Proskov také tvrdí, že ruská parapsychologická divize má očividně bojové zkušenosti. Dokážou provádět neverbální výslech, vidět skrze nepřátelské zajatce a odhalit tak jejich slabé a silné stránky, čímž odhalí, zda jde o špiona.

Bojová parapsychologie byla vyvinuta v letech 1960 – 1980, Sovětskou akademii věd ve snaze objevit fenomenální vlastnosti člověka. Skupina specialistů pracovala pod vedením generálního štábu ozbrojených sil SSSR. Výdobytky té doby stále existují a existují pokusy o jejich aktivaci. Tyto techniky byly testovány na horských místech v Afghánistánu a Vietnamu.

Konspirační teoretici už roky varují před tajnými projekty, jako je Hvězdná brána, psychický špionážní program CIA nebo experimenty ovládání mysli. Zatímco jejich slovům věřilo jen několik lidí, společnost je považovala za blázny s velkou představivostí. Postupem času se však ukázalo nejen to, že vojenské síly zemí na tomto typu psychických projektů aktivně pracují, ale že jsou i nadále aktivní. Pravdou je, že realita je jako vždy podivnější než fikce.

Zdroj: MRS

Sdílet: