Putin prozradil informace o novém světovém řádu

George Orwell jednou řekl, že v časech všeobecného klamu, mluvit pravdu je revolucionářský čin. Jelikož nabídl tato slova k přemýšlen před desítkami let, můžeme pozorovat, že        klam se stal všudypřítomným a celosvětovým problémem, kde veřejnost nemá zdání co se doopravdy děje ve světě. Pravda je taková, že žijeme ve světě tajemství, a to i přesto, že někteří prominentní lidé se nám snažili říci pravdu dlouhé roky. Dokonce prezident Theodore Roosevelt nás varoval před tajnou vládou, ukazoval, že za vládou sedící na trůně existuje neviditelná vláda, která nemá žádnou věrnost a odpovědnost vůči lidem.

Stále více lidí si uvědomuje, že tento svět je plný tajemství, zvlášť od té doby, co Edwars Snowden, bývalý pracovník zpravodajství USA zveřejnil úplně první dokumentaci, která dokazovala existenci tajných černých rozpočtových operací. Tyto programy byly daleko nad rámec sledování a nemají žádný dohled kongresu.

Abychom si byli schopní být vědomi těchto skrytých pravd, musíme být zvědaví o našem světě a myslet kriticky. Je těžké vědět komu věřit, zvlášť když jde o zahraniční politiku. Osobně zkoumám informace a věřím tomu, co mi pasuje k sobě. Díky tomu se mohu dívat na to, co různí politici říkají a zjistit, jak to zapadá do toho na co jsem se díval a co jsem si zjistil a jak to do sebe zapadá.

Když příjde na geopolitiku, věci začaly být celkem jasné v posledních pár letech a panuje všeobecná shoda mezi politickými vůdci a akademiky, že po dlouhou dobu docházelo k úmyslené manipulaci s názory lidí, a že ti kteří ovládají tento “neviditelný mechanismus”, představují neviditelnou vládu, která je skutečnou vládnoucí mocí globální geopolitiky. “Naše mysli jsou tvarované, naše chuť formovaná” a naše nápady jsou “vnuknuty, většinou lidmi, o kterých jsme nikdy neslyšeli.”

Toto byl sentiment vyjádřený několika mluvčími, nejvíce pozoruhodně ruským prezidentem Vladimírem Putinem, na 13. výročním zasedání Valdaiského mezinárodního diskuzního klubu, jehož letošním tématem byla “Budoucnost v progresu: utváření světa zítřka”.

Začal svoji řeč tím, že argumentuje, že oligerchické jedno procento, které ovládá svět “opustilo věcný a rovný dialog s ostatními subjekty mezinárodního života, rozhodli se nezlepšit nebo vytvořit univerzální insitituce, místo toho se pokusili o byl celý svět pod šířením jejich vlastních organizací, pravidel a norem. Oni si vybrali cestu globalizace a bezpečnosti pro sebe a pár vyvolených, ne pro všechny.”

Odkazuje na fakt, že světové elity pokračují v prosazování své touhy po novém světovém řádu. Toto, dle mého pohledu, je nejvíce prokázáno tím, co se uskutečnilo na Středním Východě, zejména v posledních desetiletích. Spojené státy kompletně infiltrovali a zničili země, to vše při vymýšlení nepravdivých akcí, kterými si tyto invaze obhajovaly. Takové jednání je známo jako terorismus pod falešnou vlajkou. Střední Východ je teď plný amerických vojenských základen. Ale o tom více později.

Podle Putina, “pokud síly, které dnes shledají nějaké standarty nebo normy ke svému prospěchu, nutí všechny ostatní je dodržovat. Ale pokud by se jim ty samé standarty nějak dostaly do cesty, rychle je hodí do koše, prohlásí že jsou zastaralé a pokusí se nastavit nová pravidla.”

Později také zmínil, že “tyto síly, které i nadále chrlí hrozby, imaginární a mýtické hrozby, jako je například ruská vojenská hrozba, vysvětluje jako ziskový podnik, který může být použit k čerpání nových peněz do obranných rozpočtů doma, dostat spojence k tomu, aby se ohýbali podle zájmům jediné supervelmoci, rozšířit NATO a přivést jejich infrastruktury, vojenské jednotky a zbraně blíž k našim hranicím.”

Poté popisuje proti-ruskou propagandu, kterou Spojené státy rozšířily v posledních letech:

“Další mýtický a imaginární problém je co já nazývám hysterií USA se šlehačkou nahoře, že se Rusko mělo vměšovat do volby amerického prezidenta. Spojené státy mají spoustu skutečně naléhavých problémů, od kolosálního veřejného dluhu přes zvýšení násilí se střelnými zbraněmi až po svévolné jednání policistů.”

Po mnoho let jsme spoléhali na běžná media, ale stále víc a víc lidí si začíná uvědomovat, že se jim neá věřit, zvlášť když jde o krytí hlavních událostí jako 9. listopadu, takzvané “války proti teroru” a další důležitá témata. Globální korporátní media se stala nástrojem klamu a dezinformace a mnozí z nás se stále neprobudili z našeho spánku a neuvědomili si, že zdroj těchto informací je zkrátka elitou vlastněný nástroj k dosažeí agendy, která má jen málo co dočinění s veřejným zájmem.

VÍCE O TĚCHTO MÝTICKÝCH HROZBÁCH, KTERÉ JDOU MIMO JEDNOHO POLITIKA

“V naší mysli, pravé vedení spočívá ve vidění skutečných problémů než se pokoušet vymyslet mýtické hrozby a používat je k převálcování ostatních. To je přesně to, jak Rusko rozumí chápe svoji roli v globálích záležitostech dneška.”

Skutečnost, že Putin, spolu s mnoha dalšími, pokračuje v poukazování na to, že mnohé hrozby používané západní vojenskou aliancí jsou zcela vykonstruované, rezonuje s výzkumem z venčí. Dokonce i ti, kteří se podíleli na západní propagandistické mašinérii mají pryč své vlastní země. Příkladem by mohl být čtyyřhvězdičkový generál Wesley Clark, který byl nejvyšším aliančním velitelem Evropy NATO od 1997 do 2000. Clark řekl světu, že ISIS byla vytvořena západní vojenskou aliancí. To můžete slyšet přímo z jeho úst zde. (zdroj)

Udavač z FBI Sibel Edmonds nám řekl, že ISIS byl vytvořen jako příští hrozba po
Al-Káidě, konkrétně za účelem oživení průmyslu terrorové války. Kanadský ekonom Dr. Michel Chossudovsky, který je emiretním profesorem ekonomie na Otawské univerzitě, přednesl výborný projev na mezinárodní konferenci o Novém uspořádání světa.

Jde o to, že tyto mýtické a imaginární hrozby, na které Putin narážel, byly známy po dlouhou dobu. Dokonce i Pentagon byl odhalen, že vyplácí PR firmě půl miliardy dolarů na vytvoření falešného videa teroristy. Jak můžete vidět, musíme odejít od jednoduchých nároků politiků a udělat si svuj vlastní výzkum. To udělá mnohem jednodušší rozeznat pravdu od lži.

Ve svém projevu Putin rovněž poukázal na skutečnost, že už doopravdy nežijeme v demokracii. Vysvětlujíc jak mají všechny moderní země atributy demokracie: volby, svoboda slova, přístup k informacím, svoboda pohybu. Ale i v těch nejvíce demokratických volbách semá většina občanů žádný reálný vliv na politický proces a žádný a přímý skutečný vliv na sílu.

 

PUTIN VYVOLÁVÁ HROMADNOU PROPAGANDISTICKOU MAŠINÉRII

Ve svém projevu Putin také odkazoval na masovou propagandistickou mašinérii, kterou jsou mainstreamové média. Ukazuje na obrovskou mezeru mezi zájmem lidí a elit a také na to, že zájmy elit budou i nadále upřednostňovány před zájmy veřejnosti. Vyzdvihnul západní mainstreamovou propagandu a zdůraznil, že by také chtěl mít takovou propagandistickou mašinérii u sebe v Rusku, že ani nemají takové hromadné sdělovací prostřeky jako CNN, BBC a další. Rusko zkrátka prý nemá na toto možnosti.

Dr. Udo Ulfkotte, špičkový německý novinář a editor po více než dvě desetiletí, šel do televize a potvrdil tuto skutečnost. Říkal, že byl nucen publikovat díla zpravodajských agentů pod svým vlastním jménem. Dodal také, že nedodržení těchto zakázek by mělo za následek ztrátu práce. Dalším skvělým příkladem je bývalá reportérka CBC novin Sharyl Attkisson nebo Amber Lyon, trojnásobná držitelka Emmy za novinařinu, která pracovala pro CNN. Vysvětlovaly, že byly rutijně placeny vládou USA a zahraničními vládami, aby zkreslovaly informace o jistých událostech. Naznačily také, že vláda má redakční kontrolu nad obsahem.

Je to dlouhý seznam a je zde víc než dost důkazů a příležitostí pro lidi, aby rozeznali skutečnost od fikce a určili, kdo je a kdo není důvěryhodný. Celý projev můžete vidět níže. Můžete si přečíst celý anglický překlad z Kremlu.

Zdroj: ce.com