Příběh Mariuse Dewildeho, setkal se s mimozemšťany?

Jednoho večera, konkrétně 10. září roku 1954 se nedaleko belgických hranic, ve francouzském městečku Quarouble stala nevídaná věc, o které se mluví dodnes. Místní muž se měl na vlastní očí setkat s mimozemskými bytostmi.

Pro Mariuse Dewilda začal ten den jako každý jiný. Až do chvíle, kdy jeho pes začal pozdě v noci zběsile štěkat. Jelikož bylo půl jedenácté večer, Marius si myslel, že jde o zloděje, proto popadl kapesní baterku a šel ven. Jenže jeho pes rázem přestal štěkat a namísto toho se u jeho nohy začal podivně plazit. Marius věděl, že se děje něco neobvyklého, protože takové chování u svého psa ještě niky nepozoroval.

Seč nikoho neviděl, uslyšel slabý hluk a když se za ním otočil, spatřil dvě malé, podivné bytosti jen kousek od něj. Obě údajně měřily nanejvýš metr dvacet a byly oblečeny do jakéhosi potápěčského obleku a přilby. Muž se vydal směrem k bytostem, když ho náhle oslepil jasný paprsek světla, který vycházel z neidentifikovatelného předmětu velkého asi šest metrů.

Světlo muže paralyzovalo, jakmile se vzpamatoval a byl schopný pohybu, snažil se za bytostmi utíkat. Samozřejmě je nedohnal a hned na to viděl, jak se UFO vzneslo kolmo vzhůru. Byl slyšet písklavý zvuk a objekt obestřel velký mrak. Zcela šokovaný a vyděšený Marius se okamžitě vydal informovat policii.

Prvotní reakcí vyšetřovatele bylo očekávané zpochybnění celé situace. Policista si myslel, že Marius přišel o rozum a chtěl jej proto poslat domů. Jenže pozdější vyšetřování svědčilo ve prospěch Mariuse, který v okamžiku setkání netrpěl žádnými halucinacemi.

Až následující den ráno se objevilo více detailů celého případu. Na místě, kde objekt spatřil byly dokonce důkazy v podobě zřetelných stop. Spálené a zvápenatělé kameny mezi pražci kolejiště byly mimořádně křehké. To vedlo k jedinému závěru, místo muselo být vystaveno enormními žáru. Celá událost se pak proslavila díky místního tisku zvaného Radar.

Několik dní po incidentu navíc došlo k dalším událostem, svědčícím o tom, že si Marius nic nevymyslel. Muž začal mít problémy s dýcháním a jeho pes zemřel tři dny po celé události. Na sousedních farmách byly navíc nalezeny tři zmrzačené, mrtvé krávy. Jejich pitva pak odhalila, že jejich krev byla zcela a nevysvětlitelně vysáta. Několik místních pak také potvrdilo, že na obloze ten večer pozorovali podivný objekt.

Sdílet:
Loading...