Portál pod vodou na pobřeží Malibu, jde snad o dědictví vesmíru?

Rate this post

Podvodní portál u pobřeží Malibu v Kalifornii byl objeven v roce 2014 a světu jej oznámili Maxwell, Dale Romero a Jimmy Church – host v programu „FADE to BLACK“ v rozhlasové síti Dark Matter Radio Network. Konstrukce je umístěna pod vodou v hloubce 450 metrů a spodní část podvodního portálu dosahuje hloubky 700 metrů. Portál se nachází více než deset kilometrů od pobřeží Malibu. Dodnes neexistují žádné informace o účelu stavby, kdo ji postavil nebo kdo ji spravuje.

„Střecha“ podvodního portálu měří 2 200 × 4 000 m a vchod jasně označují dobře viditelné sloupy. Vzdálenost mezi vstupními sloupy je 836 metrů a jejich výška je 192 metrů. Vstupní brány tedy poskytují vstupní bod pro velká vozidla.

Podle ufologů může být podvodní portál u pobřeží Malibu v Kalifornii podvodní základnou UFO. Alternativou k tomuto vysvětlení je verze pozemského původu tohoto komplexu, kterou může provozovat americká armáda.

Stavba takové podvodní základny nebo podvodního portálu vyžaduje řešení obrovských technických problémů. Je možné, že komplex, který existuje po tisíciletí, byl náhodně objeven americkou armádou, která jej nyní používá pro své vlastní účely. Někteří věří, že toto je jediná rozumná možnost, protože kdyby si Spojené státy postavily samotnou strukturu, samotný proces by jistě neunikl pozornosti.

Stavba takového komplexu by vyžadovala použití velkého množství zařízení a bylo by obtížné nevšimnout si činnosti na tomto místě. Rovněž bylo navrženo, že výstavba zařízení mohla probíhat například během druhé světové války, ale je také velmi diskutabilní a neexistují o tom žádné důkazy.

Význam a účel podvodního portálu

Předpokládejme, že podvodní portál ve skutečnosti provozuje americká armáda a námořnictvo. Ale jaký je jeho účel? Rozměry komplexu naznačují obrovskou základnu, ve které se mohou skrýt vozidla, budovy a mnoho dalšího.

Tento podvodní portál lze navíc připojit tajnou podzemní cestou k námořní základně China Lake uprostřed pouště Mojave v USA nebo k Naval Underwater Center v Hautronu, městě na cestě z Las Vegas do Rena. Dlouho se říkalo, že celé Spojené státy jsou plné podzemních tunelů a že všechny vojenské základny jsou tak navzájem propojeny.

Obyčejní občané tohoto světa bohužel nemají žádné důkazy o existenci takových tunelových systémů a hlubokých podzemních vojenských základen, a proto vše zůstává na úrovni hypotetických předpokladů. Mezitím by podvodní základna nebo portál v hloubce 450 metrů byly ideální pro uchování pracovního tajemství amerického námořnictva.

Tam můžete snadno vyvinout nové technologie, jako jsou neznámé obranné systémy, ponorky nebo vojenské technologie. Takové výzkumné projekty by mohly být financovány z „černých“ rozpočtů obranného systému USA.

Tajemství podvodního portálu poblíž Malibu lze snadno vyřešit pomocí potápěčské expedice, která dokáže komplex důkladně prozkoumat podvodním vozidlem. Ale takováto podvodní výprava vyžaduje souhlas americké vlády a americká vláda se jí nechce ujmout, natož aby nastolila otázku existence takového objektu pod vodou.

Sdílet: