Podle souboru FBI „Nikola Tesla přišel na Zemi z Venuše“

5/5 - (3 votes)

Podle odtajněných dokumentů FBI existuje dopis, ve kterém je zmíněno, že Nikola Tesla je původem z Venuše. Dopis se také zmiňuje o tom, že Nikola Tesla úspěšně vynalezl zařízení, které by se dalo použít pro meziplanetární komunikaci. Také vysvětluje, že inženýři Tesly postavili zařízení po Teslově smrti v roce 1950 a od té doby jsou v úzkém kontaktu s „kosmickými loděmi“.

Dokument FBI dále uvádí, že Tesla byl Venušan, který byl dopraven na naši planetu jako dítě v roce 1856 a ponechán v péči pana a paní Tesla v hornaté provincii v dnešním Chorvatsku.

Konspirace miluje každý, a co může být lepšího než zpráva o tom, že Nikola Tesla, jeden z největších vědeckých mozků, který kdy žil na Zemi, byl mimozemšťan. Není to náš výmysl nebo fake news, protože tyto skutečnosti jsou zmíněny a napsány v odtajněných dokumentech FBI. Jde o dokument z 14. června 1957 pod názvem „Interplanetary Session Newsletter“.

Zde je přepis dokumentů:

PŘEDNÁŠKA – George Van Tassel a Dan Fry, v Ballroom hotelu Diplomat, 110 West 43 Street, New York, 20:00 čtvrtek 20. června 1957.

Drazí přátelé, od 1. května 1956 jsme nevydali Bulletin, protože nemáme žádné zprávy z vesmíru, které bychom mohli považovat za autentické. Nyní však pro vás máme dobrou zprávu. George Van Tassel provozuje kosmodrom a letiště Giant Rock (Kalifornie) a pořádal čtyři výroční konference kosmických lodí. Je autorem dvou knih: „Jezdil jsem na létajícím talíři“ a „I´t This World and Out Again“. Publikuje také v časopise Proceedings, který vychází zpravidla měsíčně.

Dan Fry je autorem „The White Sands Incident“. V této knize vypráví příběh o cestě, kterou podnikl na létajícím talíři z pouštního místa na „White Sands Proving Ground“ v Novém Mexiku do New Yorku a zpět za 32 minut.

Dan Fry a další pánové jsou nyní na cestě autem do New Yorku. George Van Tassel a Art Aho dorazí letadlem pana Aho. Všichni plánují být 17. června v New Yorku v hotelu Diplomat. Tento dopis se k vám nedostane včas, takže neuvidíte létající talíře nad New Yorkem v noci 13. června. 1. července se však budou vznášet létající talíře v mnoha oblastech Ameriky.

Vše bude probíhat ve třech fázích. V té první se budou vznášet v oblasti New Yorku v 9:00, 1. července, v 9:25 oblast Washington DC a po 9:25 v centrální oblasti Severní Ameriky. Následovat bude oblast Střední Ameriky a konec nastane v 9:35 nad Jižní Amerikou.

Druhá fáze bude probíhat ve stejných oblastech a začne v pravé poledne. Třetí fáze bude rozsáhlejší a bude probíhat napříč celým americkým kontinentem, a to od 19:00.

Výše uvedené informace poskytl George King, redaktor Cosmic Voice, 88 The Drive Mansion, Fulham Road London SW 6. Všimněte si také, že George King publikoval předchozí čísla Cosmic Voice v jediném svazku za 1 USD. George King je považován ze nejlepší telepatický kontakt, kteří vesmírné bytosti mají, ačkoliv George Van Tassel je nejlepším v Americe.

Nejpodivnější detail, zmíněný v dokumentu FBI je ale tento:

…Vesmírní lidé navštívili inženýry Tesly mnohokrát a bylo jim řečeno, že Tesla byl Venušan, který na Zemi dorazil v roce 1856 a odešel s panem a paní Tesla do odlehlé hornaté provincie v Jugoslávii“. Celý PDF soubor obsahující výše uvedené informace a mnohé další týkající se Tesly jsou přístupné zde.

Abyste lépe pochopili přepis textu, Van Tassel tvrdil, že byl v kontaktu s kosmickou lodí z Venuše. Dokonce byl pozván na palubu, kde mu „mimozemšťané“ slovně i telepaticky vysvětlili techniku umožňující omladit lidské tělo. Zařízení bylo údajně i zprovozněno a pojmenováno „Integratron“ a k jeho sestrojení pomohl výzkum Nikoly Tesly.

George King byl zakladatelem takzvané Aetheriovy společnosti, náboženského hnutí založeného na mimozemském kontaktu. Společnost Aetherius kombinuje fascinaci fenoménem UFO, jógu a myšlenky různých náboženství, zejména hinduismu, buddhismu a křesťanství.

Kniha „Návrat holubice“ byla věnována Nikolovi Teslovi a podle GoodReads poskytuje vědeckou odpověď na velké duchovní potřeby dnešního světa. Tato kniha napsána Margaret Stormovou je dnes považována za fikci, který neposkytuje žádné důkazy o tom, že Tesla pocházel z Venuše či jiné dimenze.

Mnoho čtenářů se však shoduje na tom, že Stormová nabízí úplně jiný pohled na Teslu, jeho život, zázemí a práci. A co si o této fantastické teorii myslíte vy?

Zdroj: NC

Sdílet: