Podle bývalého důstojníka CIA nás obklopuje jiná realita

5/5 - (1 vote)

Spojení mezi CIA a fenoménem UFO se táhne už od roku 1947. Po celou dobu mnoho představitelů CIA a bývalí příslušníci americké armády osobně podporovali ufologii šokujícími prohlášeními. Konkrétně R. James Woolsey, Derrel Sims, Lue Elizondo, David Fravor a jiní , popisovali existenci zcela jiné reality všude kolem nás, kterou nejsme schopni vnímat, a která by mohla být hlavním aspektem fenoménu UFO.

Jim Semivan strávil 25 let u CIA a poté se připojil k dalším bývalým vládním zasvěcencům společnosti Toma Delonge To the Stars Academy. Mimo jiné popsal zasvěcení do agentury CIA a jak se naučil špionážnímu umění, což trvá roky. Také popsal své setkání mimozemského typu, ke kterému došlo v roce 1990, kdy se záhadné bytosti objevili před ním a manželkou u nich v ložnici. Prohlásil, že se jednalo a autentický stav, nikoliv o sen nebo stav hypnózy. Následně manželský pár pozoroval ve svém domě aktivitu poltergeista.

Nedávno se nechal slyšet, že viděl postavu s kápí podobnou Smrtijedovi z Harryho Pottera, která se možná zhmotnila, aby zvěstovala smrt blízkého přítele. Semivan se také přiklání k tvrzení výzkumníka Skinwalkera Ranche Colma Kellehera, že fenomén UFO je mnohem víc než šrouby, matice a stroje, existují totiž také psychické a biologické prvky, které nedokáže nikdo vysvětlit.

V rozhovoru pro On Coast to Coast AM řekl: „Myslím, že takové jevy jsou přirozenou součástí našeho vesmíru a my v něm žijeme, jenže ho neznáme. Stejným způsobem, jakým hmyz a zvířata nepoznávají lidský vesmír. Taková kočka a pes by mohli běhat po knihovně, ale nebudou mít nejmenší tušení, k čemu knihovny slouží a k čemu knihy jsou. S námi to může být stejně. Třeba nás obklopuje zcela jiná realita, kterou prostě nevidíme, nebo si ji neuvědomujeme.“

Ve druhé polovině rozhovoru vystoupil John Ramirez, 25letý veterán CIA, který se specializoval na obranné systémy proti balistickým střelám. Vzpomněl si na svůj dlouhodobý zájem o špionáž a na to, jak se v roce 1984 posunul z pozice důstojníka námořnictva k CIA. Shromažďování informací přirovnal k práci novináře pro zpravodajskou službu, ačkoliv jeho zdroje byly obvykle tajné.

Stejně jako Semivan i on prožil blízké setkání se čtvrtým druhem. Vlastně by se jeho zážitek dal srovnat s únosem mimozemšťany, včetně jeho zkoumání na vyšetřovacím stole. Je zajímavé, že mnoho jeho bývalých kolegů ze CIA a NSA mělo také zkušenosti s UFO. Také vzpomínal na to, že během své práce související s protiraketovou obranou, zachytil ruský radar neobvyklá plavidla, a v jednom případě se pokusili UAP nalákat k přistání.

Ramirez poznamenal, že historik CIA Gerald Haines psal studii o UFO od roku 1947 do 90. let 20.století pro divizi, která se původně nazývala Úřad vědecké inteligence. Pro Ramiréze bylo obzvláště zajímavé, že divize měla ve svých řadách lidi z řad biologů a lékařů, což naznačuje možný zájem o mimozemská těla.

Popsal také, jak pilot letectva v letadle, které letělo poblíž Kamčatky, aby sledovalo ruské testy, pozoroval masivní „mléčně bílou stěnu“ světla letící k němu rychlostí 6200 mph, ačkoli letectvo předpokládalo, že jde o nějaké protiopatření ze strany Rusů… Pokud jde o vojenská pozorování „trans-středních“ UAP, jako jsou Tic Tacs, Ramirez řekl, že nevěří, že Rusko nebo jakákoli jiná cizí země má schopnosti vyrábět tento druh antigravitační technologie.

Zdroj: HW

Sdílet: