Oxfordský profesor tvrdí: Neviditelní mimozemšťané se kříží s lidmi, aby jejich potomci zachránili svět

Velice uznávaný oxfordský akademik si myslí, že sdílíme Zemi s neviditelnými mimozemšťany, jeho bizarní myšlenka se ale rozvíjí dál. Jsou zde proto, aby zachránili svůj i náš druh před totálním zničením.

Odvážná myšlenka se stala předmětem nové knihy profesora Young-hae Chi, která je zatím dostupná jen v korejštině její název by se dal přeložit asi takto „Mimozemské návštěvy a konec lidstva“. Seč je obsah knihy dosti podivný, s ohledem na autorovu úroveň vzdělání může toto dílo demonstrovat, jak zoufalá jsou řešení klimatických problémů Země.

rozhovoru pro The Oxford Student sdílel Chi pár hlavních myšlenek své knihy, včetně jeho přesvědčení o tom, že neviditelní mimozemšťané žijí s námi a chtějí zabránit zničení naší rasy způsobené klimatickými změnami. Také se domnívá, že mezi lidmi a tímto druhem dochází k páření a jejich potomci budou schopni přežít budoucí klimatické podmínky na Zemi.

Chi ve své knize neuvádí žádné konkrétní „důkazy“, které by podpořily jeho teorii, a je opravdu těžké si představit, že kniha sama o sobě obsahuje vůbec něco konkrétního. Už jen skutečnost, že někdo tak vysoce vzdělaný jako Chi, napíše celou knihu založenou na spáse lidské rasy mimozemšťany může být známkou toho, jak hrozivě začíná naše budoucnost vypadat.

Zdroj: Futurism.com

Sdílet: