Opravdu obsahuje mayský kalendář „tajný kód“, který odemyká časové portály?

Starověký Mayský kalendář je systém kalendářů používaných starověkou mayskou civilizací v prekolumbijské Americe. Mayský kalendář podrobně popisuje existenci různých “cyklů”, popisuje například posvátný kalendář (Tzolkin nebo Bucxok skládající se 260 dnů), a sluneční cyklus (Haab, složený z 365 dnů).

Tzolkinův kalendář byl spojen se solárním cyklem, a tak tvořil synchronizovaný cyklus trvající 52 Haabů, což byly v podstatě kalendářní cykly. Ve skutečnosti jsou stále používány v některých komunitách v guatemalské vysočině. Starověcí Mayové také vytvořili kalendář, který slouží ke sledování delších časových období a ke sledování kalendářních dat. Tento kalendář je takzvaný Long Count a zaznamenává dny, podle odborníků, z mytologického výchozího bodu.

Mayský kalendář je pokladem časových cyklů, které sdílejí různé detaily s kalendáři používanými starodávnějšími civilizacemi, ale take sdílí podobnosti se současnými kalendáři. Mnoho lidí začalo tento kalendář podceňovat a považovali jej za výmysl a součást konspiračních teorii, jako když byl například spojován s koncem světa v roce 2012. Nicméně jeden archeolog – Timothy Alan, odhalil jiné tajemství tohoto kalendáře a to, tajemství cestování v čase, jehož kódování je skryto v tajném mayském kalendáři.

Timothy Alan věří, že po své pětileté studii kalendáře Tzolkin, odkryl všechny jeho záhady. Prezentuje svou studii na Youtube, v naději, že svět, jeho poznatkům bude věnovat větší pozornost. Ve svém videu Alan prohlásil následující: “Nazdárek, kolektivní vědomí této planety zvané Země. Chtěl jsem se s vámi podělit o svou práci, na které jsem dělal posledních 5 let, a to co možná nejrychleji. Našel jsem tento skrytý kód v Mayském kalendáři, který odhaluje to, co vidíte zde – (video níže), kódy jsou ve vícerozměrném jazyku.

Nejlepší na tom všem je, že opravdu nejde o konspirační teorii. Alanova práce a objev jsou údajně skutečné a byly údajně ověřeny guatemalským mayským starším jako “legitimní kód, nalezený v mayském kalendáři. ” Mayský kalendář byl vynalezen, aby mapoval vývoj lidského vědomí. Což je klíčem k pochopení pravdy o lidské bytosti.” Vysvětluje Alan. Navíc jeho objev umožnil vytvořit, dokonalou mapu cestování v čase. Tvrdí, že existují dva typy portálů: Portál časových průchodů a portál osobního vidění.

Alan dále tvrdí, že jeho práce konečně podnítí lidstvo k omezení materialismu. Je to jako kosmický kód Da Vinci,který se právě otevřel.

Sdílet:
Loading...