Obrazec, který se v poli objevil čtyři dny před úplným zatměním Slunce

Stalo se to jen několik dní před úplným zatměním slunce, v době kdy se většina lidí připravovala na úžasný zážitek se na poli v Sutton Hall nedaleko londýnského letiště Southend , objevil neznámy obrazec. Tento obrazec byl objeven 17.srpna 2017, pouhé 4 dny před úplným zatměním Slunce nad USA, které bylo rovněž možné pozorovat jen tam. Význam obrazce, nebyl pochopen dodnes. Že by další podivné kruhy v obilí? Nejspíše ano důkazy opakovaně ukázaly, že mnoho z těchto kruhů má neuvěřitelné vědecké anomálie, a proto lidé věří, že útvary jsou zprávou  a varováním z jiné civilizace. 

Podle vědců, se obrazec objevuje, jako ve většině případů, v oblasti elektromagnetického pole, které je obvykle elektrostaticky nabité. Existuje také vzácná forma elektromagnetické energie známá jako kulový blesk , který je povětšinou součástí těchto formací. Když se na celý obrazec podíváte, jeho vzhled připomíná “rozhlasovou věž se satelitní parabolou” kolem svého vrcholu. V tomto případě, je ale symbol podobný symbolům zatmění Slunce. Navíc se tento obrazec objevil 4 dny před zatměním. 

Dalším zajímavým aspektem tohoto obrazce jsou mnohé symboly, které se zdají být uspořádány ve třech samostatných sloupcích, oddělené sedmi “krabicemi”. Důležitou roli by mohla hrát i orientace “rozhlasové věže”, její základna směřuje k londýnskému letišti Southend, toho si můžete povšimnout na fotografii, kde jsme tento směr vyznačili přerušovanou čarou.

I když dosud nikdo nevysvětlil tento obrazec, rozhodně mu patří velká pozornost. Nejen kvůli toho, jak zajímavý je, a kolik skrývá aspektů, ale také kvůli jeho načasování a poloze. Nicméně najdou se tací, kteří údajně zprávu rozluštili vice zde.