„Nostradamus z Balkánu“ předpověděl, že Putin ovládne svět

Rate this post

Nostradamus z Balkánu, i tak je přezdíváno slepé dámě jménem Vangelia Padeva Dimitrivova, jinak též známá jako Bába Vanga. Tato slepá dáma podle Cambridge News předpověděla, že Vladimir Putin ovládne nejen Rusko ale celou Zemi.

Vangelia Padeva Dimitrivova se narodila ve Strumici v Makedonii a její život byl docela obyčejný. Tedy až do jejich dvanácti, kdy se ztratila během hrozivé bouře. Její rodina ji našla o několik dní později téměř mrtvou. Nakonec sice svá zranění přežila, ale její oči vypadaly jako slepené a pokryté silnou vrstvou prachu.

Dimitrivova sice úplně oslepla, ale místo toho začala mít vize, které ji varovaly před budoucími událostmi. Jak se později ukázalo, kdyby ji lidé brali vážně, mohlo se předejít některým z nejtragičtějších událostí lidstva. Předpověděla například rozpad Sovětského svazu, černobylskou katastrofu, datum Stalinovy smrti, potopení ponorky Kursk, útoky z 11. záři, napjatou situaci se Severní Koreou a mnoho dalšího.

Baba Vanga zemřela v roce 1996 ve věku 85 let, ale jedno z jejich proroctví se má ještě naplnit. V roce 1979, během setkání se spisovatelem Valentinem Sidorovem, Baba Vanga řekla. „všechno se roztaví jako led, pouze jedno zůstane nedotčeno, sláva Vladimira, sláva Ruska. Rusko nemůže nikdo zastavit. Dostane všechny z cesty a stane se pánem světa …“

Některé z nejslavnějších předpovědí Baby Vangy

V roce 1989 řekla: „Hrůza, hrůza! Američtí bratři padnou poté, co je napadnou oceloví ptáci. Vlci vyjí v křoví a prolije se nevinná krev.“  – 11. září

Bába také varovala před invazí muslimských extrémistů do Evropy kolem roku 2016.

„Chladné oblasti se zahřejí a probudí se sopky. Velká vlna pokryje velké pobřeží poseté lidmi a městy a vše zmizí pod vodou. Tsunamni na Srí Lance.

Předpověděla také „zlatý věk“.  Bude vytvořen nový zdroj energie, který vymýtí hlad mezi lety 2025 až 2028. Na Venuši přistane kosmická loď s posádkou.

No a také nechybí konec světa, který nastane do roku 3797, když už na Zemi nebude nic existovat. Lidé však budou dostatečně vyspělí, aby přešli do nového hvězdného systému.

Zdroj: do

Sdílet: