Několik prapodivných lebek, pravděpodobně mimozemského původu, bylo nalezeno na různých částech planety

Již třináct let kolují internetem fotky lebek neznámých tvorů, o který se vědci domnívají, že by mohli patřit mimozemským tvorům.

Mnoho ufologů a záhadologů se hned začali věnovat těmto nálezům a ihned začali poukazovat na teorie o tom, že na Zemi dříve žili mimozemšťani spolu s námi. Hlavně po nálezech v Bulharsko se začalo schylovat k velkým rozporům mezi vědci a ufology.

Nalezenou neznámou lebku našel v květnu 2001, Bulhar Roman Genčev z města Plovdiv, a způsobil mezi ufology velkou vlnu nadšení. Tento muž, který později údajně chtěl zůstat v anonymitě, nalezl lebku v pohoří Rodopy na hranicích s Bulharskem a Řeckem. Podle jeho slov musel přinést lebky sen. Ve snu se mu zjevil starý muž, kteří mu ukázal místo, kde lebky hledat. Roman Genčev se tedy druhý den vydal se svou ženou a přáteli na ono místo, kde podivné lebky našel – a to i v blízkosti nějakého elipovitého kovového předmětu o hmotnosti asi 800 gramů. Genčev pak ukázal lebky místním ufologům a nadšencům, kteří se zabývají různými záhadami a tak lebka začala být diskutovýna především na internetových stránkách o mimozemšťanech. Lebka, která měla hmotnost 250 gramů, byla pojmenována Rodopska cizí lebka.

Pokračování o objevených mimozemských lebkách za pár dní.

!!!ODKAZ!!!