Největší UFO záhada socialismu! Nachází se v Moskvě ukryté tělo mimozemšťana?

Stalo se to v jednu mrazivou noc 21. ledna 1959. Do vod přístavu Gdyně v Polsku se zhroutil neznámý světelný objekt. Potápěči, kteří se k němu dostali, přivezli zpět na břeh kus nerezového kovu zatím neznámého složení. Pár dní nato byl objeven zvláštní druh humanoida, jehož původ zůstává pro veřejnost stále záhadou. Událost se stala během studené války a do případu se rychle vložil Sovětský svaz, který měl v té době politiku Polska pod kontrolou

O zpozorování zářícího objektu a objevení něčeho, co by se dalo nazvat zbytky vraku, byla sepsána zpráva a vzorek nalezených kovu byl poslán na testování. Do oblasti přístavu přišla vojenská stráž. O několik dní později přišlo hlášení o “podivné postavě”, která vylezla z vody a ležela vyčerpaná na písku.

Podle zpráv “člověk” nemluvil žádným známým jazykem. Měřil asi 1,6 metrů a na rukou měl šest prstů. Část jeho obličeje a vlasů se zdála být spálená. Jeho tělo bylo pokryto nějakým povlakem, připomínajícím overal. Když ho odvezli do nemocnice, lékaři nemohli zvláštní “uniformu” odstranit, protože tam nebyly žádné zipy nebo spojovací prostředky, a materiál, ačkoli byl tenký a měkký na dotek, byl stejně silný jako kov.

Záhada pokračuje

Co se týče dalšího osudu, nalezené záhadné bytosti, se zprávy rozcházejí. Podle některých humanoid zemřel poté, co mu odstranili z těla jeho oblečení. Pitva odhalila strukturu vnitřních orgánů, která byla odlišná od lidské a spirálový systém krevního oběhu. Tělo bylo posláno do SSSR a údajně uloženo ve zmrazeném kontejneru a uložené v podzemním bunkru zřejmě v oblasti Moskvy.

Podle informací, které byly později odhaleny, byly ve skutečnosti objeveny až dvě záhadné bytosti. Jeden z mimozemšťanů byl již mrtvý a byla na něm provedena pitva. Druhý projevoval známky života, ale po odstranění náramku upadl do stavu podobného kómatu. Momentálně je prý umístěn ve speciální komoře, která jej udržuje při životě.

Zdroj: coolinterestingstuff.com

Sdílet:
Loading...