Mimozemské civilizace jako utajovaná součást lidské historie

Rate this post

Mnoho teorií hovoří o tom, že mimozemské civilizace radikálně manipulovaly s lidskou historií. Teorie starověkých mimozemšťanů připisují bytostem z jiných světů výstavbu mnoha starověkých megalitických památek. Vlastně velká část lidí věří, že mimozemský vliv formuje svět i dnes.

Nedávno se v Jihoafrické republice konala konference, kde se mimo jiné rozebírala myšlenka o tajné mimozemské skupině, která řídí svět. Hlavními řečníky byla Laura Eisenhower, která hovořila o ovládání mysli, UFO, novém světovém řádu a iluminátech. Dalším byl James Gilliland, který pronesl řeč na téma „mimozemský kontakt“.

Bitva o Zemi

Jednou z nejzajímavějších přednášek byla ta o Bitvě o Zemi mezi silami temnoty. Přednesl ji Michael Tellinger, který popisoval členy světových vlád jako loutky a nástroje v plánu implementovat vůli malé skupiny jednotlivců, kteří se chtějí povýšit nad světovou populací.

Důkazem jsou pokrevní linie sahající až do opravdu dávné historie. Jejich počátky lze vysledovat až do nejranějších dnů civilizace. Podle Tellingera byly první členové těchto rodů v kontaktu s mimozemšťany. Když pak hovořil o hostitelských státech pro tyto bytosti, uvedl jihoafrickou vládu jako jednu z nejdůležitějších loutek skrytých mimozemských skupin. Tato země hraje ve všem významnou roli zejména pro své velké nerostné bohatství.

Všichni řečníci se následně shodli na tom, že stejně jako jsou lidé dobří nebo špatní, jsou i mezigalaktické bytosti zlé nebo hodné. Dále přirovnávali skupiny mimozemšťanů k lidským politikům, kteří prosazují vlastní agendu pro svůj osobní prospěch. Bylo také řečeno, že mimozemšťané přišli na Zemi hledat zlato a dnes jsem už všichni posedlí drahým kovem.

Proč právě zlato? Toto tvrzení vychází z myšlenky, kdy cizinci používají zlato k odrážení paprsků slunce od své planety, čímž se vlastně chrání. Zní to jako velká konspirační teorie? Pro skeptiky, kteří potřebují důkazy, se nabízí tvrzení Derricka Pittse, hlavního astronoma a ředitele observatoře ve Franklinově institutu ve Philadelphii v USA. Ten tvrdí, že zlato je důležitým prvkem pro průzkum vesmíru. Tento materiál totiž na nic nereaguje, takže je použitelný pro řadu elektronického zařízená, které by jinak podlehly korozi.

Mimozemská kontrola

Tellinger také řekla, že byla uskutečněna mnohá vyšetřování, která ukázala, že Annunaki sestoupili na Zemi před asi 300 000 lety, aby drahé kovy našli. S tímto je spojena myšlenka, že k hledáni a těžbě drahých kovů využili staré civilizace. Svědčit o tom mají jejich dochované legendy, chrámy a obrazce vykreslující existenci mimozemského života.

Laura Eisenhowerová, vnučka bývalého prezidenta USA, uvedla, že vlády udržují fakta o mimozemské nadvládě v tajnosti. Údajně spolupracují mimozemské bytosti s vládami dlouhodobě a jsou strůjci nejtajnějších programů. V této souvislosti hovoří zejména o projektu HAARP a DEW, jejichž cílem je umělé vyvolávání přírodních katastrof, jako je tsunami a zemětřesení.

Eisenhowerová také prozradila, že měla být adeptkou pro jednu z misí na Mars. Byla podrobena řadě vyšetřování, jedním z nich měla být kontrola mysli.  Na závěr své prezentace uvedla, že na Marsu je už dnes mnoho lidí, kteří byli součástí mise ze sedmdesátých letech. Mise pokračuje dodnes a jejím cíle je rozšiřovat populaci na Rudé planetě.

Tajné mimozemské síly v politice

Neuvěřitelný příběh podpořil ufolog James Gilliland, který zopakoval, že za mnoha světovými politickými systémy jsou dnes „temné síly“. Důkazy lze vidět všude kolem nás v podobě změn klimatu nebo přírodních katastrof, které jsou výsledkem programů řízených lidmi a mimozemskými bytostmi.

Gilliland svou řeč zakončil slovy naděje. Vysvětlil, že za oponou provádějí machinace nejen zlí mimozemšťané, ale i takoví, kteří se chtějí naši planetu zachránit a hledají způsoby, jak zabránit destrukci Země nebo vylidnění.

Sdílet: