Máte mimozemskou krev? Teorie o RH negativním faktoru plete odborníkům hlavu

Rate this post

V podlesní době poutá stále větší pozornost teorie o RH negativním faktoru. Existuje mnoho verzí, nejznámější je však ta, která uvádí, že lidé, kteří mají RH negativní krevní skupinu patří do rodové linie mimozemských bytostí.

Ze všech druhů oficiálně uznaných primátů, nemá žádný z nich negativní RH faktor, jak uvádí Robert Sepehr, který věnoval velkou pozornost studii těchto případů. Zajímala ho především otázka, proč zrovna lidské bytosti jako jediné, vlastní tento typ krve.

Skutečný původ negativního faktoru nebyl dosud vysvětlen. Ačkoliv se o to mnozí odborníci skutečně pokoušeli. I z toho důvodu, se rodí tolik teorií o tom, odkud se tento prvek v lidech vzal. Mnozí lidé, kteří jsou nositeli RH negativního faktoru se považují za potomky mytologických Nefilim, což byla starodávná rasa Bohů, který podle legend žila s lidmi před tisíci lety.

Zastánci konspiračních teorií, často zastávají názor, že jde o potomky legendárních Anunnaki. Tedy Božstva, které si zotročilo lidi pro těžbu zlata. Část populace geneticky upravili, a proto dnes některým lidem koluje v žilách krev s RH negativním faktorem.

Názorů je mnoho, ale věda určitě přijde z prozaičtějším vysvětlením. Koneckonců tak je tomu ve všech případech, kdy se hovoří o spojitosti s mimozemskými bytostmi.

Zdroj: do

Sdílet: