Kvůli agresivnímu chování Ruska nedávají mimozemšťané najevo svou přítomnost, tvrdí výzkumník

2/5 - (2 votes)

Rusko-ukrajinská krize je omílána ve všech médiích i kruzích napříč celým světem. Nedávno se k ní vyjádřil i známý ufolog Nick Pope, který tvrdí, že právě tato krize brání mimozemšťanům projevit jejich přítomnost.

Nick Pope je významný ufolog, kterého si v historii najalo i britské ministerstvo obrany, aby prozkoumal důkazy o mimozemském životě. V nedávném rozhovoru vysvětlil svou domněnku o tom, proč na Zemi dosud nepřistáli žádní mimozemšťané se svými létajícími talíři. Podle ufologa „vysoce vyvinutí mimozemšťané pravděpodobně považují válku za něco, do čeho se zapojují pouze primitivní civilizace“.

Dříve Pope vyšetřoval fenomén UFO pro ministerstvo obrany a v roce 2012 se přestěhoval do USA. Nesdílel totiž názory ministerstva obrany v tom smyslu, že existují konvenční vysvětlení pro pozorování UFO. Pro Daily Star řekl: „Mimozemšťané by se mohli podivovat nad moudrostí Spojeného království oproti Rusku, pravděpodobně by si uvědomili, že být v koalici pomáhá.“

Nick Pope

Podle něj „vysoce vyvinutí mimozemšťané pravděpodobně považují válčení za něco, do čeho se zapojují pouze primitivní civilizace“, což může znamenat, že mimozemské bytosti v tuto chvílí nebudou chtít navštívit lidskou rasu nebo se s ní jakkoliv spojit.

„Situace na Ukajině pro nás znamená, že s největší pravděpodobností neobdržíme pozvání ke vstupu do Galaktické federace,“ řekl. Pro někoho může jít jen o domněnky poblázněného vědce, nicméně fanoušci fenoménu UFO budou mít o čem přemýšlet.Zdroj: NC

Sdílet: