John Lear: „Mocné elity vlastní lidské kolonie na Měsíci i Marsu“

Rate this post

John Lear je bývalým pilotem CIA a velice uznávaným mužem. V průběhu let nabídl veřejnosti několik zajímavých prohlášení. Mimo jiné tvrdí, že v roce 1962 uskutečnil misi na Měsíc a kolem roku 1966 i na Mars, přičemž všechny tyto mise podléhaly vládnímu utajení.

V jednom ze svých prohlášení také uvedl, že NASA využívá mimozemské technologie z lodi, která byla vypuštěna na Zemi v roce 1953. Podle Leara byly mise jako Apollo, Merkur a mnoho dalších jen jakousi návnadou, aby bylo možné provádět stavbu a výzkum kolonií, které byly založeny na Měsíci a planetě Mars.

Mocné elity mají údajně vlastnit technologie, které dokážou celé kolonie skrýt před zraky každého, kdo se těchto výzkumu neúčastní. Všichni lidé, členové armády, vědci a zaměstnanci, kteří se podílejí na těchto projektech na Měsíci a Marsu, podléhají mlčenlivosti a přísnému utajení.

Lear navíc zjistil, že projekt na Marsu sestává z nejméně 600 kolonií, kde mají být lidé drženi jako otroci, aby mohli provádět těžební a stavební práce, které jsou zapotřebí. Mohla by to být pravda, nebo jde jen o další konspirační teorii?

Zdroj: do

Sdílet: