Google Mapy zachytily UFO, má to ale jeden problém

Když se Google Mapy nepoužívají k navigaci z bodu A do bodu B, tak jsou v nich hledány zajímavosti, včetně vražd, ztracených objektů a podobně. Navíc jsou cílem konspirátorů, kteří hledají sebemenší důkazy o paranormálních a mimozemských jevech.

Poslední neobvyklý nález v Google Mapách právě koluje internetem, spolu se zprávou, že jde o UFO. „Dokonce i když obraz přiblížíme, není jasné, o jaký předmět se jedná.“ Tvrdil článek jednoho reportéra magazínu Sun.“ A když se posuneme o pole dál objekt úplně zmizí“ No zní to jako UFO.

Co ale stojí za touto záhadou? Opravdu se mimozemšťané vynořili, aby byli zachyceni Google Mapami? Podívejme se na důkazy.

theme_from_X_files.mp3 Google Street View

Pozorujete to?


Tak těžké definovat, co to je…
Google Street View

Spíše než o mimozemské stvoření, jde o exotické zvíře. Šance, že by Mapy Google zachytily skutečné UFO v národním parku, západně od Miami, je opravdu nereálná. Florida, rozhodně není místem jejich výskytu, ale dobře se zde daří motýlům. Zvláště jednomu druhu se zde daří velmi dobře. Jde o takzvaného Otakárka.

Jé, to není UFO ale Otakárek

Redakce Science Alert si totiž všimlia nápadně velké podobnosti mezi „tajemným objektem“ a tímto druhem motýlů.

„Rychle se pohybující motýl zachycený v jediném záběru Google Street View, je snadným vysvětlením této záhady. Tato teorie je podpořena skutečností, že přemístěním se v aplikaci, objekt zcela zmizí. Kdyby tedy šlo o motýla, následovalo by přesně tohle.“ Vysvětlují na portále Science Alert.

Takže létající objekt určitě, ale neidentifikovatelný?To rozhodně ne.

Zdroj: Science Alert