Existuje po celém světě více než 1400 podzemních mimozemských základen?

Už měsíce je mnoho lidí po celém světě svědky nebývalého počtu pozorování UFO. Odborníci jsou dokonce přesvědčeni, že letos počet pozorování překročí historický vrchol. Říká se, že i díky tomu Pentagon konečně zveřejnil informace týkající se těchto pozorování. Příznivci tohoto fenoménu si myslí, že tyto události jsou jen předzvěstí před odhalením podzemních mimozemských základen.

Teorie o tom, že na Zemi existují skryté mimozemské základny, je jednou z těch nejvíce popíraných. Přitom existuje mnoho svědectví o tom, jak létající objekty vstupují do sopek, nebo se naopak vynořují z hloubky moře. Mnoho ufologů je proto přesvědčeno, že po celé planetě je rozptýleno více než 1400 mimozemských základen, skrytých v podzemí.

Existenci takových základen potvrdil například i Philip Schneider, inženýr najatý vládou USA k vybudování tajných podzemních základen. Díky svým znalostem v oboru geologie, pomáhal vládě Spojených státu se stovkami projektů. Jeho práce zahrnovala výstavby podzemních základen v různých částech země. Včetně známé základny v Dulce.

Zde se údajně Schneider setkal tváří v tvář s mimozemskými bytostmi a vědci, kteří s nimi experimentovali. Dokonce mělo dojít ke konfliktu, během kterého ztratil dva prsty, jeho nadřízení však popřeli všechno co se stalo a z projektu byl degradován.

Schneider tak započal tažení proti vládě a všemu, co se dělo přednášel celému světu. Jenže tímto se vystavil smrtelnému riziku. Vláda nikdy nenechá žvanílky bez povšimnutí. O dva měsíce později „spáchal sebevraždu“. Nikdo ale nevěřil tomu, že si na život sáhl sám.

Zdroj: MRS

Sdílet: