Existuje po celém světě více než 1400 podzemních mimozemských základen?

5/5 - (1 vote)

Už měsíce je mnoho lidí po celém světě svědky nebývalého počtu pozorování UFO. Odborníci jsou dokonce přesvědčeni, že letos počet pozorování překročí historický vrchol. Říká se, že i díky tomu Pentagon konečně zveřejnil informace týkající se těchto pozorování. Příznivci tohoto fenoménu si myslí, že tyto události jsou jen předzvěstí před odhalením podzemních mimozemských základen.

Teorie o tom, že na Zemi existují skryté mimozemské základny, je jednou z těch nejvíce popíraných. Přitom existuje mnoho svědectví o tom, jak létající objekty vstupují do sopek, nebo se naopak vynořují z hloubky moře. Mnoho ufologů je proto přesvědčeno, že po celé planetě je rozptýleno více než 1400 mimozemských základen, skrytých v podzemí.

Existenci takových základen potvrdil například i Philip Schneider, inženýr najatý vládou USA k vybudování tajných podzemních základen. Díky svým znalostem v oboru geologie, pomáhal vládě Spojených státu se stovkami projektů. Jeho práce zahrnovala výstavby podzemních základen v různých částech země. Včetně známé základny v Dulce.

Zde se údajně Schneider setkal tváří v tvář s mimozemskými bytostmi a vědci, kteří s nimi experimentovali. Dokonce mělo dojít ke konfliktu, během kterého ztratil dva prsty, jeho nadřízení však popřeli všechno co se stalo a z projektu byl degradován.

Schneider tak započal tažení proti vládě a všemu, co se dělo přednášel celému světu. Jenže tímto se vystavil smrtelnému riziku. Vláda nikdy nenechá žvanílky bez povšimnutí. O dva měsíce později „spáchal sebevraždu“. Nikdo ale nevěřil tomu, že si na život sáhl sám.

Zdroj: MRS

Sdílet: