Erich von Däniken tvrdí: Mimozemšťané se vrátí na Zem do 20 let

Erich von Däniken je záhadolog a kontroverzní švýcarský spisovatel, jehož knihy se prodávají po celém světě. Autor bestselleru „Vzpomínky na budoucnost…“ varuje, před blízkým návratem mimozemšťanů na Zem. Konkrétně se jich dočkáme do 20 let, jsme přece součástí jejich DNA. Důkazy o jejich návratu jsou přítomny všude kolem nás, rozptýlené po celém světě ve starých textech, památkách a civilizacích.

Během galavečera na počest jedné z jeho knih, použil Erich řadu obrázků, videoklipů a počítačových animací a dalších pomůcek, ve snaze podpořit své tvrzení. A to, že před tisíci lety, dávno před písemnými záznamy historie, byla Země navštěvována bytostmi z vesmíru a naši „tvůrci“, jak sám tvrdí, se vrátí, protože lidstvo už je téměř připraveno na konečné setkání.

Erich von Däniken říká, že ve vzdálené minulosti hrály cizí bytosti nesmírně důležitou roli ve vývoji moderní civilizace. Podle autora existují celosvětové mýty, legendy a starověké texty, které jsou jasnými indikátory rolí “bohů” ve vývoji lidstva. Všechny tyto příběhy končí stejně: Jednoho dne se cizinci vrátí na Zem. Dále autor tvrdí, že staré texty, jako je Bible, náboženské texty z Indie a další jiné, odkazují na nebe, které nejsou ničím jiným než označením pro vesmír. Stejně jako Andělé, kteří jsou zase označením pro mimozemské návštěvníky, kteří přišli odjinud z vesmíru.

Nyní, po uplynutí tisíců let od chvíle, kdy se návštěvníci poprvé dotkli země, se blížíme k době, kdy je společnost připravena “setkat” se s našimi mimozemskými bratranci. Kromě toho, milióny lidí na celém světě už takový kontakt výslovně očekávají. Není se čemu divit. Naše vědecké úspěchy, sociální přijatelnost odvozená od neustálého „bombardování“ hollywoodskými filmy a seriály o mimozemském životě, nám umožnili se připravit na konečné setkání s Cizinci, aniž by to způsobilo sociální nepokoje.

Erichova kniha, která byla zmíněna v úvodníku, byla přeložena do 32 jazyků a je k dostání i v našich knihkupectví.

Sdílet:
Loading...