Egyptologové hovoří o největším objevu století: Tajemná hrobka ukrývá obrovský poklad!

Největší a nejpůsobivější objev v dějinách archeologie je určitě objev Tutanchamonovy hrobky. Říká se, že všechny největší poklady byly objeveny, a že žádné další podstatné objevy už nejsou. Přesto stále šeptá o záhadných objevy, které jsou skryté od veřejnosti. Je to nejen podivný prostor pod pyramidami a sfingou, záhadné svitky popsané nenznámým dopisy, ale někdy dokonce na první pohled “obyčejný hrob”, jehož skutečný význam se skrývá před populací. 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=EtsMr6ZuFVg?autoplay=0&theme=dark&loop=0&fs=1&showinfo=1&modestbranding=0&iv_load_policy=1&color=red&autohide=1&disablekb=0&enablejsapi=1&version=3]Jedním z nich je hrob známý jako KV 55. Ten byl objeven v roce 1907 archeologem Dr. Edwardem Ayrtonem. Nedokončený hrob byl nejspíše v minulosti poškozen povodněmi. Důkazem jsou otlučené kazety uvnitř hrobky. Odborníci přisuzoval nejstarší hrobky královně Teje, manželce faraóna Amenhotepa III., jelikož mumie v hrobce měla ženské rysy.
Jakmile bylo provedeno srovnání s vnější rysy sochy Achnatona, dospěl Dr. Edward Ayrton k závěru, že mumie patří královi, který prý trpí nemocí dystrophia adiposgenitalis, která způsobuje mužům, že nemají rozvinuty vnitřní a vnější orgány genitáliích. Ovšem poté přišela další teorie, že tam byla ve skutečnosti mumie Smenchkareho. Ale dříve, než kdokoliv mohl prověřit správnost tohoto tvrzení, mumie záhadně zmizela. Na sedmdesát let.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=n3q73qS2iXU?autoplay=0&theme=dark&loop=0&fs=1&showinfo=1&modestbranding=0&iv_load_policy=1&color=red&autohide=1&disablekb=0&enablejsapi=1&version=3]https://www.facebook.com/UFOkruhyvobilyainezahady/