Děsivá proroctví Nostradama pro rok 2019

Michel de Nostredame, obyčejně známý pouze jako Nostradamus, je mnohými považován za jednoho z největších proroků, kteří kdy žili.

Nostradama zná většina lidí, díky jeho knihy Les Propheties. První vydání knihy se objevilo v roce 1555 a obsahovalo 353 čtyřverší. Kniha obsahuje řadu veršů, které mnozí lidé považují za proroctví budoucnosti.

Samozřejmě akademičtí vědci vše zpochybňují. Argumentují tím, že jakákoliv spojitost mezi historickými událostmi světa a Nostradamovými verši je absurdní. Z velké části jsou výsledkem špatného překladu. Na druhou stranu existují milióny lidí i tiskových agentur, které věří v opak a jsou přesvědčeni, že Nostradamovy verše skrývají proroctví.

Nostradamus například předpověděl příchod Hitlera. V jeho knize stojí: „V hlubinách západní Evropy se chudým lidem narodí chlapec, svým jazykem povede velké vojsko. Jeho sláva a moc se šíří směrem k východní říši. Hladová bestie překročí řeky. Nakonec se proti němu všichni postaví, protože Hister bude zaslepený.“ Podle Nostradamových příznivců, šlo o jasné proroctví příchodu Hitlera, jehož jméno je nápadně podobné použitému jménu Hister.

A co nás čeká v roce 2019? Jednoznačně můžeme říci, že jde o stejně děsivé poselství. Podle Nostradamových slov nás čeká rok plný „strachu a utrpení“. Nejde jen o tento rok ale o následujících 27 let! Příroda se obrátí proti nám a ukáže nám svou ničivou sílu. Budeme svědky velkého množství ničivých zemětřesení, lesních požárů a tsunami. Lidé mezi sebou budou svádět neustálé boje, které vyústí ve třetí světovou válku.

Zda se Nostradamovy předpovědi vyplní nebo ne, nemůžeme předvídat. Lidé bývají k takovýmto proroctvím spíše skeptičtí. Není se čemu divit. Neustále se na internetu objevují nové a nové články o nejnovějších předpovědích budoucnosti. Nicméně proroctví pro tento rok je velmi nápadné tomu předešlému a musíme uznat, že minulý rok jsme byli svědky četných přírodních katastrof.

Zda mají ničivé požáry v Kalifornii, zářijové tsunami v Indonésii či smrtonosné povodně v Itálii či Španělsku něco společného s touto předpovědí, můžeme jen hádat.

Zdroj: Ancient Code