Bývalý zaměstnanec Oblasti 51 tvrdí: “V roce 1978 se odehrála skutečná bitva mezi lidmi a mimozemšťany.”

Podle tvrzení Thomase Castello, bývalého zaměstnance slavné Oblasti 51, mohlo být lidstvo svědky bitvy mezi lidmi a mimozemšťany . Tato událost se však naštěstí nerozšířila mimo oblast, kde lidé obvykle prováděli experimenty s cizinci.

Pan Castello řekl, že byl fotografem, který pracoval pro americkou armádu. Dávno před tím, než přijal svou práci, podepsal smlouvu s doložkou o mlčenlivosti s ohledem na některé relevantní zakázané informace. Podle bývalého zaměstnance existovala obskurní podzemní základna, kde lidé našli léky na jakékoliv své nemoce. Mezi těmito lidmi byly dokonce i děti. Vzhledem k těmto skutečnostem Thomas zcela vyvrátil pravděpodobnost interakce s některým z těchto lidí.

Nedávno zveřejněné, odtajněné údaje CIA říkají, že Thomas měl příležitost svědčit o četných tajných praktikách. Tyto praktiky zahrnovaly astrální cesty a kontrolu mysli. Rozhodně nejzajímavější částí jeho výpovědi, je ta, kde popisuje některé vědce jako osoby mimozemského původu. Podle Thomase ze zde prováděli experimenty týkající se cizích a lidských hybridů a klonování lidí a cizinců. Další zajímavé prohlášení je, že tento bývalý zaměstnanec poznal lidi, unesené mimozemšťany. Slyšel je mluvit nesmysly kvůli silným sedativům, které byli lidem podávány. Poznal co se děje kvůli plakátům s těmito lidmi, na kterých stálo, že se ztratili bez logického odůvodnění. Tyto plakáty viděl všude ve městě.

Dále říká, že to bylo okamžik, kdy se začala rozvíjet bitva mezi lidmi a mimozemšťany, nazývaná jako “sladká bitva”. Byla podnícena nárůstem tlaku, kdy cizinci byli údajně rozrušení tím, že by měli být vzorky pro genetické vyšetřováním prováděné lidmi. Přitom cizinci chtěli aby se lidstvo o nich dozvědělo víc. Ale ne nadarmo se říká “Podáš prst a sežerou ti celou ruku”. Takto to bylo podle Thomase i v tomto případě. Dnes nikdo neví, kde je Castello nebo co dělá; ale jistě unikl této nechvalně známé základně.