Bývalý pilot CIA tvrdí, že Měsíc má více než 250 milionů občanů

John Lear bývalý pilot CIA, velice uznávaný muž a fanoušek fenoménu UFO prohlásil, že Měsíc má více než 250 miliónů obyvatel. Ti žijí jak na, tak pod povrchem Měsíce, veřejnosti jako důkaz poskytl video ukazující podrobný popis technologií a městských struktur, které rozhodně nebyly vyrobeny lidmi.

V souladu s tím, co říkali jiní vědci a bývalí kosmonauti, vyjádření Leara vyvolává četné otázky o skutečné povaze našeho Měsíce. Vzpomeňme si, co Michael Vassin a Alexander Shcherbakov ze sovětské akademie věd napsali o Měsíci v sedmdesátých letech.

V červenci 1970 dva ruští vědci publikovali článek v sovětském časopise Sputnik s názvem “Je měsíc stvořen cizí inteligence?”. Teorie, kterou navrhli dva odborníci, nabízí argumenty, které by vysvětlovaly nesčetné záhady kolem Měsíce a jeho vytvoření.

Po zveřejnění kontroverzního článku se objevila řada rozporů ve vědecké komunitě, která dnes – téměř půl desetiletí po publikování – se zdá být rozumnější než kdykoli předtím. Ve svém článku Vasin a Shcherbakov píšou:

“Opouštěním tradičních cest” zdravého rozumu “jsme se ponořili do toho, co se na první pohled může zdát bezuzdná a nezodpovědná fantazie. Ale čím spíše se dostáváme ke všem poznatkům, které člověk shromáždil o Měsíci, tím víc jsme přesvědčeni, že neexistuje jediný fakt, který by vyloučil naši hypotézu. Nejen to, ale mnoho věcí, které se zatím považují za lunární záhady, lze vysvětlit ve světle této nové teorie. ”

Na Měsíci jsme úspěšně identifikovali řadu zvláštností. Našly se zde zpracované kovy, jako je mosaz, prvky uranu 236 a neptunia 237. Tyto prvky se NIKDY přirozeně nikde neobjeví. Jsou tady i další důkazy, které vás donutí se nad Měsícem a jeho zvláštnostmi, zamyslet. Zde je Learovo video ve kterém se můžete přesvědčit sami.

Sdílet:
Loading...