Artefakty mayské civilizace údajně dokazují jejich kontakt s bytostmi z jiných světů

Rate this post

Mexická vláda zveřejnila před pár lety objevený starověký artefakt, jehož stáří přesahuje 1300 let. Podle odborníků přesvědčivě dokazuje, že nejsme ve vesmíru sami a že v dávných dobách navštívili Zemi, když ne rovnou mimozemšťané, tak minimálně kosmické lodě. Přičemž tito vesmírní lidé byli zástupci vysoce rozvinuté a vyspělé civilizace. Kromě toho se vědci domnívají, že artefakt může odhalit tajemství původu lidské rasy na Zemi.

[1] Dvě centrálně umístěné kruhy s největší pravděpodobností označují Zemi. [2] Toto je zřejmě vesmírná loď. [3] Toto je pravděpodobně velká kometa nebo asteroid směřující na Zem. [4] Toto připomíná letadlo navrženy tak, aby odchýlilo směr komety nebo meteorů. [5] Astronaut, který řídí létající loď. [6] Letadlo ovládané člověkem.

Tento vzácný archeologický nález mexická vláda před veřejností tajila dlouhých 80 let. A až v roce 2012 vznikla řada dokumentárních filmů pod vedením producenta Raula Julia-Levy, který spolupracoval s předními mexickými představiteli. Natočil film o tomto starém artefaktu.

Julia-Levi tvrdí, že film byl natočen s podporou prezidenta Alvaro Colom Caballerose. ” V Mexiku jsou uloženy starověké rukopisy, artefakty a jiné dokumenty, které přesvědčivě dokazují, že existovaly kontakty mezi představiteli mayského lidu a cizinci z jiných světů. Všechny tyto informace potvrdili archeologové, “řekl Caballeros.

V zmíněném dokumentárním filmu je rozhovor s dalším vysoce postaveným představitelem, mexickým ministrem cestovního ruchu Luisem Augustem Garcia Rosado. Ten potvrdil existenci důkazů kontaktů mayské kultury s mimozemšťany a přinesl fragmenty překladů ze starověkých rukopisů, které vláda udržovala jako nejpřísnější tajemství v podzemním skladu. Mluvil i o existenci některých ” přistávacích prostorů v džungli, které mají asi 3000 let. “

Sdílet: