Zajímavosti

Tipněte si jak skončí legendární seriál Hra o Trůny a vyhrajte luxusní dovolenou v Chorvatsku

S osmou a zároveň poslední řadou strhujícího seriálu Hra o trůny (Game of Thrones), která právě běží na kanále HBO, se fanoušci snaží na základě různých vodítek předpovídat, jak příběh dopadne. Pokud i vy patříte mezi obrovské množství lidí, kteří seriálu propadli, zbystřete svou pozornost! Jestliže přesně odhadnete, jak celý příběh skončí, můžete vyhrát dovolenou v Chorvatsku a nejen to.

Pobyt v pětihvězdičkových hotelech, návštěva veškerých klíčových památek z natáčení v Dubrovníku a Splitu, stejně jako návštěva ostrovů Hvar a Vis, jsou obsahem výhry pro toho, kdo si správně tipne konec seriálu.

Pokud jste nepřečetli knižní vydání, nepůjde zrovna o lehký úkol. Hra o trůny je totiž notoricky známá svými nečekanými obraty v ději, proto je těžké předvídat, jak vše skončí. Už teď ale na internetu kolují různé tipy fanoušků, kteří se dychtivě snaží dostat o krok napřed. Poté co cestovní kancelář Unforgettable Croatia zveřejnila soutěž na téma Game of Thrones turné, je hádání ještě zábavnější.

Zdroj: Getty Image

Soutěže se můžete zúčastnit i vy. Stačí společnosti poslat váš tip ještě před strhujícím koncem seriálu. Vaše předpověď by měla obsahovat maximálně 1000 znaků a když bude vaše odpověď správná, dostanete se do hlavního slosování o výhru. Ta obsahuje ubytování a prohlídky míst, které se staly „domovem“ měst jako King´s Landing, Braavos, Quarth nebo Westeros Riverlands, ovšem nezahrnuje dopravu do Chorvatska. Ale to pro skalní fanoušky jistě nebude problém.

Zdroj: LonelyPlanet.com

Sdílet: