Zajímavosti

Nová práce snů: Můžete si žít jako miliardář, procestovat svět a ještě dostanete zaplaceno!

Už se vám někdy naskytla možnost cestovat po světe, trávit čas na luxusních jachtách nebo zkoumat soukromé ostrovy, a to vše ještě za pravidelný měsíční příjem? Ne? Tak tady je vaše šance!

Je to neuvěřitelné ale je to opravdu tak. Výše zmíněné atributy jsou vlastně popisem vaší práce snů, kdy budete v podstatě žít jako miliardář, a ještě dostanete zaplaceno. A háček? Žádný není. Práci nabízí americká společnost HushHush, o které jste pravděpodobně neslyšeli, pokud samozřejmě nemáte na účtu milióny. Tato společnost je jakýmsi „Amazonem pro milionáře“ a náplní vaší práce bude testovat a zkoušet veškeré nabízené produkty.

HushHush nabízí svým klientům vše, od hodinek posázených diamanty až po soukromé tryskáče, jachty a zámky. V tuto chvíli hledá společnost kohokoliv na pozici testera, ten bude mít za úkol každou položku řádně prozkoumat a odzkoušet před tím, než ji společnost uvede na trh. A ta nejlepší část? Jedná se o velmi dobře placenou pracovní pozici, ročně si vyděláte 100 000 $, v přepočtu téměř 2 300 000Kč. Jen za to, že budete cestovat po světě a žít jako jeden z nejbohatších lidí planety.

V popisu pracovní pozice společnost uvádí jako lákadlo některé z produktů, které nabízí a čekají na vaše hodnocení jakožto testera. Jde například o francouzský zámek v hodnotě jedné miliardy pět set tisíc korun, diamantové hodinky v hodnotě jedné miliardy tři sta tisíc, superjachta v hodnotě čtyř miliard pět set tisíc a mnoho dalšího. Tyto položky vám firma pronajme k využití a vy je musíte patřičně ohodnotit.

Chateau Soligny, Luxusní nemovitost na prodej na Francouzské Riviéře Zdroj: HushHush.com
Hodinky Graff Hallucination. Zdroj: HushHush.com
Superjachta Solandge. Zdroj: HushHush.com

Jaké si společnost klade podmínky

Pokud byste se chtěli o práci ucházet, musíte zohlednit fakt, že budete neustále na cestách. Jak uvádí společnost „v této pozici hraje hlavní roli cestování, tester bude muset přezkoumat soukromé ostrovy a nemovitosti určené k prodeji po celém světě.“ Žadatelé o pracovní pozici musí mít rovněž smysl pro detail a ocenění „jemnějších věcí v životě“, zkrátka musíte se vžít do role nechutně bohatých lidí, což s takovými věcmi k dispozici nebude problém.

Neopomenutelným požadavkem jsou také velmi dobré komunikační schopnosti, diskrétnost a společenskost. Potencionální zaměstnanec totiž bude jednat přímo s dodavateli. Pokud si tedy myslíte, že jste nejlepším kandidátem pro tuto pozici, pak se můžete přihlásit zde. Hodně štěstí!

Zdroj: thepointsguy.com

Sdílet: