Ubytování

Nejvhodnější destinace a hotely pro dovolenou s dětmi

Rate this post

Pro dovolené s dětmi se většina rodičů řídí jasnými pravidly. Destinace musí být bezpečná, s bohatým vyžitím pro děti, a hlavně za přijatelnou cenu. Někteří chtějí rodinnou dovolenou trávit v poklidu na pláži, jiní prahnou po aktivnější dovolené, plné procházek a objevování místní kultury. Ať tak či onak, následující destinace splňují veškeré požadavky. Pokud tedy chcete vsadit na jistotu, nechte se inspirovat následujícím seznamem

Egypt – Steigenberger Aqua Magic 5*

Hotel se nachází v egyptské Hurghadě přímo na pláži. Letiště i centrum Hurghady je vzdálené pouhých 6km. Pro děti je v areálu resortu připravený bazén s pirátskou lodí a řadou tobogánů. Pro rodiče a jejich chvíle romantiky jsou k dispozici klidný bazén na střeše hotelu. Samotný resort má v nabídce i rodinné pokoje a strava je poskytována formou oblíbeného all incslusive. Cena za 8 dní se pohybuje okolo 14 000 korun na osobu.

Rhodos – Amilia Mare Beach Resort 5*

Hotel je součástí letoviska síťovaného opět poblíž pláže. Hlavní město Rhodos je od hotelu vzdálené jen 6 km a dostat se tam můžete pomocí autobusu, který staví přímo u hotelu. V letovisku je patřičně oddělen i prostor pro děti s bazénem. K dispozici je hostům celkem 9 různých typů bazénů jak s mořskou, tak i se sladkou vodou. Součástí je i tobogán dlouhý celých 70 metrů. Stavován je také formou all inclusive a cena 8 denního pobytu se pohybuje okolo 14 000 korun na osobu.

Bulharsko – Cooee MPM Kalina Garden 4*

V Bulharsku, konkrétně pak na Slunečném pobřeží leží v centru města hotel Kalina Garden. Od pláže je vzdálen 200 metrů. Kromě klasických služeb hotelu, mohou hosté využít i wellness, spa, masáže a saunu. Pro děti je v prostorách hotelu vybudováno hřiště, herna i miniklub. Osmi denní pobyt vyjde na 11 000 Kč/ osoba.

Severní Kypr – Limak Cyprus 5*

Hotelový areál zaujme hlavně svou moderní architekturou a vybavením. Kromě skvělých bazénů nechybí ani lákavá nabídka tobogánů. V prostorách interiéru jsou dětský hřiště i herna. Hotel je v blízkosti písečné pláže s nádherným molem. Hosté mohou využít stravování formou ultra all inclusive, za ubytování si ale připlatí. Běžný pobyt stojí na osm dní vyjde na 25 500 korun na osobu.

Kapverdy – Oasis Saline Sea 5*

Nádherný hotel nacházející se přímo na písečné pláži, který nabízí velmi bohaté vybavení pro oddych i zábavu. Hosté mohou využít wellness a spa centrum, fitness centrum a herny, nechybí ani dětské hřiště. Večer vás jistě potěší bohatý animační program. Hotel sice nabízí k ubytování jen snídaně, cena za osm dní vyjde na necelých 17 000 korun.

Španělsko – 4*

Hotel s příznivou polohou přímo na pláži, která je napůl písečná a napůl kamenitá. Obchody jsou od hotelu vzdálené přibližně 6 kilometrů. Areál letoviska je vybaven bazénem, aquaparkem a dětským hřištěm. Hotel ocení především rodiny s nejmenšími dětmi, jelikož resort nabízí půjčovny kočárku a v ceně pobytu máte i služby prádelny. Strava je v hotelu řešená formou all inclusive a pobyt pro jednu osobu na 8 dní vyjde na 8 000 korun.

Sdílet:

Vyhledej ubytování

Booking.com

Nejčtenější z kategorie