Zajímavosti

Legendární londýnská hospoda získala nudistickou licenci. Můžete zde popíjet zcela nazí.

Jedna z nejznámějších londýnských hospod se stala první v hlavním městě, která obdržela nudistickou licenci. Díky ní si můžete vychutnat půllitr svého oblíbeného piva, nebo sklenici oblíbeného vína tak, jak vás Bůh stvořil. Nahota ale není to jediné, co v revoluční hospodě The Coach & Horses najdete.

Velice proslulá a historická hospoda v londýnské čtvrti Soho je od svého otevření v roce 1874 naprostou špičkou. Aby vedení hospody udrželo krok s touto dobou a neustále zvyšujícími se požadavky hostů, neustále své služby inovují. Není se čemu divit, konkurence je veliká.

The Coach & Horses je v podstatě mezi místními i turisty jakousi legendou mezi hospodami. Nejen, že drží prvenství v obsluze nahých hostů, ale byla také prvním vegetariánským hospodským zařízením. Majitelé restaurace chtěli tímto oživit tradiční londýnské hospodské parametry a snažili se udržet bohémskou atmosféru, která je tak oblíbená mezi spisovateli, novináři, herci a umělci.

Majitelem hospody je Alistair Choat se svou dceru, který momentálně bojuje za nezávislost jeho hospody, kterou chce převzít jeden z místních pivovarů, aby zařízení zařadil do jednoho z velkých řetězců. Ty však dodržují stejné zásady pro management a celkového chodu podniku, proto se těmito kroky snaží Choat udržet svou nezávislost.

Licence, kterou Choat pro hospodu získal, otevírá dveře všem, kteří chtějí popíjet nebo pracovat nazí. Vše má ale své zásady. Do hospody nemůžete vstoupit nazí jen tak, vše musí být předem dohodnuté a samotná hospoda už připravuje speciální večery určené pro nudisty. Jak uvedl Choat pro CNN „V červnu plánujeme nahou noc, pak také nahou noc jen pro ženy, a zvláště pro muže. I když nemáme přesné datum, lidé už dnes volají a chtějí si rezervovat místa na těchto akcích, aby si mohli vychutnat svůj půllitr zcela nazí.“

Zdroj: Insider.com

Sdílet: