Ubytování

Italský ostrov zavedl skvělou nabídku. Pokud bude během vaší dovolené pršet vrátí vám peníze

Rate this post

Tuhle situaci už minimálně jednou zažil asi každý, kdo pravidelně jezdí na dovolené. Předpovědi počasí hlásí slunečno ale vy prosedíte většinu dovolené v hotelovém resortu, protože je škaredě a neustále prší. Taková dovolená je pak symbolem zbytečně vyhozených peněz. A právě proto je tu italský ostrov, který vám vrátí peníze za ubytování v případě, že většinu času bude škaredé počasí.

Máte-li v plánu letos navštívit italský ostrov Elba zbystřete! Právě třetí největší italský ostrov hned po Sicílii a Sardinii, který je mezi turisty velice oblíbený, nabízí svým návštěvníkům revanš za zkaženou dovolenou následkem nepříznivého počasí. Projekt se nazývá Elba No Rain a zatím se vztahuje pouze na měsíc květen, kdy už tuto destinaci navštěvuje množství turistů, ale počasí nemusí být zrovna ideální.

https://www.instagram.com/p/BxZg7pyFpgh/
https://www.instagram.com/p/BxcZCshoLnt/

Podmínky jsou jednoduché, peníze nazpět dostanete, pokud během dne bude více než dvě hodiny pršet. Seznam hotelů, které se již do iniciativy zapojily naleznete zde. Projekt vznikl také především proto, že počasí na ostrově je velmi neobvyklé v porovnání s minulými sezónami. Navíc ostrov Elba má specifické klima a podléhá rychlým změnám počasí, proto ani meteorologická předpověď není příliš spolehlivá.

Mimo těchto důvodů, stojí za projektem i fakt, že místní chtějí na ostrov přilákat co nejvíc turistů, kteří mohou obdivovat krásy tohoto středozemního ostrova s okouzlujícími plážemi a bohatou historií.


Zdroj: LonelyPlanet.com

Sdílet:

Vyhledej ubytování

Booking.com

Nejčtenější z kategorie