Ubytování

Hotel ve Švédsku nabízí hostům ubytování zdarma, pokud splní jednoduchou podmínku

Ve švédském hotelu Bellora ve městě Göteborg si můžete objednat pokoj zcela zdarma. Není to však bez háčku. Musíte se vzdát internetu.

Jak dlouho vydržíte bez Facebooku, Instagramu a jiných oblíbených sociálních sítí? Hotel Bellora v Göteborgu přišel s nápadem, jak motivovat své zákazníky k tomu, aby odložili mobily bokem a využili svůj čas plnohodnotněji.

Pokoj zdarma?

Hotel Bellora se rozhodl účtovat cenu pokoje na základě toho, jak dlouhý čas budou jeho hosté připojení na wi-fi. Celé to funguje na principu speciálních lamp, ke kterým se klienti musí připojit, pokud chtějí použít hotelovou wi-fi.

https://www.instagram.com/p/BdyLNmkjuE2/

Lampa se rozsvítí bíle a začne počítat čas. Každých 20 sekund se cena navyšuje a po 30 minutách se lampa rozsvítí červeně, což znamená, že host musí zaplatit plnou částku. Pokud se na wi-fi nepřihlásí vůbec během celého pobytu, mají hosté pokoj zcela zdarma.

Jak využít čas plnohodnotnější

V roce 2018 vzrostl počet uživatelů sociálních sítí o 13 procent ve srovnání s minulým rokem a dosáhl neuvěřitelných 3,19 miliard lidí. Hotel chce takovýmto způsobem bojovat proti stále větší závislosti na sociálních sítí a motivovat své hosty k tomu, aby svůj čas strávili jinými aktivitami, věnovali se svým blízkým a aby si alespoň na chvíli dali pauzu od “online světa”.

https://www.instagram.com/p/Bo17_RhCguM/

Líbí se vám tento nápad? Vyměnili byste sociální sítě za pobyt zdarma v krásném Göteborgu? Pro více informací navštivte přímo stránky hotelu Bellora.

View this post on Instagram

Sittin’ on top of the world

A post shared by Hotel Bellora (@hotelbellora) on

Zdroj: Thisisinsider.com

Sdílet:

Vyhledej ubytování

Booking.com

Nejčtenější z kategorie