Chystáte se navštívit Londýn? Ubytujte se v bytě Madonny

Přáli jste si někdy žít jako hvězdy? Nyní máte možnost. Madonnin byt v jižním Kensingtonu, což je mimochodem velice exkluzivní místo, je nyní k pronájmu pro návštěvníky Londýna. Ubytovat se v něm může až šest osob.

Tento byt se nachází na velice žádaném místě Queens Gate Mews v jižním Kensingtonu. Byt vlastnila Madona se svým bývalým manželem do doby než tento „byteček“ vyměnili za větší londýnskou rezidenci.

Apartmán je vhodný pro šest osob, má dvě ložnice a dvě koupelny. Najdeme zde řadu atraktivních prvků od balkonu ve stylu Romea a Julie až po francouzské dveře, které nabízí nádherný výhled na okouzlující ulice. K dispozici je elegantní, industriální, chromová kuchyňská linka, která je vybavená nesčetnými, špičkovými spotřebiči. Dále je tu knihovna s klavíre, ačkoliv specifikace ubytování zahrnuje zákaz jeho používání.

zdroj: HomeAway.com

Byt je obklopen listnatými náměstími, živými městskými hospodami a nachází se v blízkosti památek jako Kensingtonský palác, Hyde Park, Royal Albert Hall a některé z nejlepších muzeí a galerií. Kensington High Street se svými lákavými butiky a špičkovými návrhářskými obchody je také nedaleko.

Byt si můžete rezervovat na stránkách HomeAway. Apartmán je možné rezervovat pro jednotlivce za 742 liber/noc, v přepočtu necelých 22 000 korun. Pokud jde ale o skupinu šesti lidí pak vyjde noc pro jednoho na 123 liber, tedy přes 3 500 korun. Rezervace jsou přijímány minimálně na čtyři noci.