Zajímavosti

Cesta kolem světa za 80 dní! To je nová, cenově dostupná nabídka společnosti Airbnb

Rate this post

Momentálně jeden z největších zprostředkovatelů ubytování, který u cestovatelů sklízí jednu pozitivní recenzi za druhou je společnost Airbnb. Ta právě přichází s novou službou Adventures, která se primárně zaměřuje na cestovatele. Jejím cílem je v každém z nás probudit legendárního Philease Fogga z románu Julese Verna „Cesta kolem světa za 80 dní“.

Společnost Airbnb přichází s cenově dostupnou možností cesty kolem světa za 80 dní. Zprovozněním služby Adventures, chce společnost nabídnout kompletní služby, včetně stravy a zážitků. Kromě běžně nabízeného ubytování se tak cestovatelé mohou těšit na nabídku návštěv historických památek, kulturních akcí, významných míst či přírodních pozoruhodností.

Podle tiskové zprávy je Airbnb Adventures vedena místními odborníky a splňuje určité standardy kvality i bezpečnosti. Už nyní po nedávném spuštění programu je v nabídce více než dvě stě dobrodružství, který jsou nabízená buď exkluzivně pro Airbnb, nebo jsou poskytována malými lokálními operátory a obvykle se jejich nabídka nenachází na žádné jiné rezervační platformě.

Jedním z největších lákadel pro cestovatele je samozřejmě cenová strategie, která je uzpůsobena pro každého potencionálního zájemce. Tak například cena za jednodenní výlet plný aktivit se pohybuje okolo 79 dolarů, což je v přepočtu 1790 korun. Desetidenní výlet plný aktivit s řadou navštívených míst pak vyjde na 5000 dolarů, v přepočtu přibližně 113 200 korun.

Pak je tady nabídka pro omezený počet šťastlivců, kteří dostanou příležitost si vyzkoušet na vlastní kůži legendární příběh Julese Verna a absolvovat výlet kolem celého světa během osmdesáti dnů. Součástí je návštěva šesti kontinentů, osmnácti zemí a pěti moří. Vyzkoušíte pět druhů dopravy, mezi nimiž pochopitelně nechybí ani výlet horkovzdušným balónem.

Zdroj: LonelyPlanet.com

Sdílet: