Kdysi jsem četl článek o sluneční aktivitě na stránkách Osud v roce 2005, kde autor polemizuje nad vlivem našeho Slunce na živé organismy na planetě Zemi.

Cituji:

Slunce je pán, uvědomí si to lidstvo včas?

Gigantické skvrny na Slunci, mohutné výrony, erupce. Výbuch ze 7. září byl dokonce čtvrtým největším za dobu, co je sledujeme. Skutečnost se zdá být navzdory vědeckým výpočtům a očekáváním jiná. Bohužel jsme zároveň „vědeckými kapacitami“ ujišťováni, že se tento fenomén nijak obyvatelstva netýká. Možná prý satelitů, možná kosmonautů, kteří budou vystaveni větším dávkám radiace, ale pozemšťané jsou „v suchu“. A to všechno v době, kdy prudce stoupá počet přírodních katastrof, pro jejichž obrovský nárůst většina lidí marně hledá uspokojivá vysvětlení.

Situace je, zdá se, výrazně vážnější. Podle Dr. Lockwooda, který zkoumal Slunce,  od roku 1901 se jeho celkové magnetické pole zvýšilo o 230%. Ruská akademie věd za neuvedené období dokonce uvádí nárůst sluneční aktivity až o 1000%. Podle ruského vědeckého týmu akademika Dr. Dmitrijeva možná zřejmě dokonce Slunce začalo modifikovat lidskou DNA.

Jak tedy mohou lidé poslední změny pociťovat? Protože se o tom nemluví, nikoho nenapadne dávat své osobní pocity, potíže a vjemy do globálnějších souvislostí. Globalizuje se dnes kde co, proč tedy nikdo nesleduje takto důležité věci? Nebo je to o to horší, že je sleduje, ale tajně? Bolesti hlavy, nervozita, nespavost, zmatenost, podrážděnost.

Dále už aktuálně:

Ke konci roku 2013 vědci z NASA vyjasnili, že v následujících třech týdnech si na Slunci vymění magnetické póly svá místa. Zdůrazňuje se, že se jedná o obvyklý jev, který se opakuje přibližně každých 11 let.

Přepólování Slunce má mít vliv i na magnetické pole Země: dochází k častým magnetickým bouřím a roste počet polárních září. Magnetické bouře mohou být doprovázeny poruchami spojení a někteří lidé se mohou hůře cítit.

15.1 2014 – byl na Slunci zaregistrován Kosmickým teleskopem SOHO zaregistroval mohutnou  gigantický vír plazmatu.

9.1. 2014 – Sluneční vítr nese Zemi magnetickou bouři

2.1. 2014 – Minulou noc došlo na Slunci k mocné erupci

To je jen částečný výčet toho co se děje na naší mateřské hvězdě za poslední dny. Jestli že máte poslední měsíce zdravotní problémy, mohou býti způsobené jevem zvaným Přepolování Slunce. Hodně lidí si poslední dobou stěžuje na bolesti hlavy, podráždění, nespavost.

Zdroj: suenee.cz

SHARE