Home Vesmír Konspirační teoretici tvrdí, že vesmírná organizace upravuje obrazy tak, aby podivné objekty...

Konspirační teoretici tvrdí, že vesmírná organizace upravuje obrazy tak, aby podivné objekty vesmíru „zmizeli“!

Bizarní tzv. megaloď byla údajně zachycena kamerou Mezinárodní vesmírné stanice ISS ještě předtím, než mohla NASA upravit obraz. Konspirační teoretici tvrdí, že záznam mohl být změněn nezávislou vesmírnou agenturou tak, aby se objekty náhle „vytratily“.

Na videu lze vidět dlouhý nevysvětlitelný objekt připomínající UFO, který se vznáší nad zemským horizontem se dvěma jasnými reflexními objekty těsně pod ním.

.

V titulku videa se píše: „Myslel jsem si, že něco vidím, tak jsem musel být rychlý. Zrovna se stmívalo na téhle části Země, ale můj odhad je takový, že NASA se snažila ještě trochu ztlumit jas na kamerách.“

UFOlovec Tyler Glockner, který provozuje spiknutí proti zabezpečeným stránkám Team 10, řekl: „Rozhodně jsme viděli nějaké neobvyklé předměty, máme zde velmi dlouhý objekt doutníkového tvaru připomínající UFO, ale bohužel se moc nedá identifikovat, tak nevíme, co to je. A potom pod ním můžeme vidět tyto dvě nevysvětlitelné koule nebo jakýsi objekty, které jsou zjevně zachyceny pod velmi nízkým rozlišením, protože NASA si takové věci ráda nechává jen pro sebe. Sledoval jsem stovky až tisíce hodin z ISS živých záběrů a jsem si jist, že jsem viděl UFO, ledové krystaly, vesmírný odpad a další vesmírné úkazy a záhady.“

To, co vidíme na tomto videu, není údajně ani jedna z věcí, kterou UFOlovec Tyler Glockner kdy viděl. Zdá se, že krátce poté, co se tyto dva malé objekty přiblíží do zorného pole objektivu, náhle jsou z ničeho nic zatemněny a nikdo si není jist, zda je „viníkem“ UFO nebo Americká vesmírná organizace.

Zdroj: mirror.co.uk

SHARE

Podpoř Moře zpráv!

Pokud se Ti líbí naše články, dej Like!