Mnoho žen vlastní více lahviček laku na nehty, než byste spočítali na prstech jedné ruky (v některých případech ani na pěti). Neexistuje žena, která by měla jen jeden odstín červené. Ale pozor ženy, příště až bude Váš partner na nervy z toho, že máte další lak, budete míst skvělou výmluvu. Lak na nehty má totiž mnoho dalších využití, tady je 9 praktických tipu a triků pro šikovné ručičky.

  1. Zabraňte změně barvy: Když máte krásný prsten nebo náhrdelník vyrobený z kovu, je pravděpodobné, že nakonec změní barvu. Tomu můžete předejít, když na šperky použijete průhledný lak. Takto potřené šperky budou odolnější proti korozi.
  2. Zabraňte tomu, aby se díry v punčochách zvětšovaly: Každá žena nosící punčochy, má děs v očích když vidí, jak ji začíná na noze žebříček končící dírou. Máte i Vy tyto nenápadné proužky neboli žebříčky na punčochách? Zkuste je potřít průhledným lakem a žebříček se přestane zvětšovat. Tak máte dostatek času si zaběhnout do obchodu pro nové.
  3. Změňte vzhled svých pinetek: Jdete na nějakou párty, akci nebo třeba na rande a hodily by se Vám barevné pinetky do vlasů, jenže Vy máte jen černé? Použijte lak na nehty v jasných barvách a může jim dát nový vzhled. Všimněte si, že barevné pinetky, mnohdy stojí víc, než obyčejně černé. Vezměte staré laky, nebo je půjčte holčičkám ať si vytvoří originální ozdoby do vlasů.
  4. Navlékejte nit na jehlu snadněji: Také Vás někdy štve navlékání nitě na jehlu? Máme řešení. Namočte konec nitě do průhledného laku a nechte zaschnout. Navlékaní nebylo nikdy jednodušší.
  5. Klíče: Máte potíže s oddělením klíčů, protože všechny vypadají stejně? Jednoduše je natřete barvami, které máte a už s tím nikdy nebudete mít problém.
  6. Utěsněte obálku: Ne pro každého je zrovna pohodlné, nebo příjemné lepit obálky vlastními slinami. Moho obálek je dneska vybaveno lepítkem, které sundáte a obálku zalepíte. Obálky, které tímto nedisponují můžete jednoduše potřít průhledným lakem a obálku tak zalepit.
  7. Dejte nový vzhled lodičkám: Chcete aby Vaše boty, nebo lodičky měli originální vzhled? Můžete jejich podrážku natřít jasně barevným lakem. Při procházce budou Vaše boty opravdu originální.
  8. Opravte své boty: Máte hezké nové boty a bojíte se, že následkem odření špičky boty, je budete muset vyhodit? Nezoufejte, vychytejte si barvu boty a oděrku překryjte stejným odstínem laku.
  9. Bojujte proti bradavicím: Tvoří se Vám bradavice, nebo ji už máte ale necítíte se na návštěvu doktora? Potírejte průhledným lakem bradavice nejméně dva až tři týdny. Bradavice potřebují k růstu kyslík, potíráním tomu zabráníte a máte vyhráno.
SHARE