Na selfie fotce můžete zpozorovat podivného strašidelného muže, který se usmívá do kamery. Nejdivnější na tom je, že rodina tvrdí, že s nimi někdo jiný na výletu nebyl!

Haley Ogletree, 13, zrovna oslavovala s rodinou narozeniny svého bratra, když chtěla zpamátnit tento moment fotografií. Když se na fotografii koukla, všimla si něčeho naprosto zvláštního! V zadní části její fotografie stála jakási cizí postava.

Podíváte-li se pozorně, na pravé straně od Haleyho bratra stojí temná postava muže, která má na sobě čepici a košili s límečkem a usmívá se do kamery! Záhadné ovšem je, že rodina tvrdí, že s nimi nikdo jiný na výlet nejel a už vůbec s nimi nikdo nestál u jejich vozidla. Prý ani nepotkali za celý den nějakého člověka.

Matka Haley vyvěsila fotografii na Facebook a do popisku dala: „Podívejte se na tento snímek, který dnes pořídila moje 13tilétá dcera na výletě s prarodiči! Všimněte se, můj syn Kolton je vlevo, ale vpravo od něj? Všimněte si toho pána stojícího vedle něho! Žádný pán s nimi na výletě nebyl! Když se moje dcera koukla na fotografii, hned začala vyšilovat a volala mi s neskutečným strachem v hlasu!

Zdroj: megazine.cz

SHARE