Taky tak milujete ten pocit, usušit se po horké koupeli, ručníkem se svěží vůní? Ale občas se stane, že do koupelny sice voňavé, heboučké ručníky dáme, ale jakmile se chceme utřít ucítíme, že ručník už tak voňavý není. Naopak zapáchá zatuchlinou, nebo vlhkostí. My Vám poradíme jak se tohoto zápachu jednou pro vždy zbavíte.

Jestli Vás trápí proč Vaše ručníky i po vyprání nevoní svěže, nejste jediní. Tento zápach způsobuje mimo jiné, i to že prádlo složíte i když je mírně vlhké. Vždyť to doschne..To sice ano, ale bohužel ani ten nejlepší prací prostředek nebude schopen zakrýt ten zápach. Co ale pomáhá je troška octa! Nejen, že ocet odstraní zápach, ale taky odstraní efekt tvrdého ručníku. Ocet zkrátka zajistí, že Vaše ručníky nebudou hrubé, ale zůstanou příjemně načechrané a voňavé.

Naše rada zní následovně:

Když budete prát ručníky, do přihrádky pro změkčovače, přidejte menší šálek vinného octa. Nemusíte se bát zápachu octa, o to se postará prací prostředek. Důležité je, abyste tuto metodu nepoužívali často. V tomto případě by zápach octa časem jistě projevil. Je dobré tuto metodu použít v momentě, kdy je zápach ručníku opravdu znatelný.

SHARE